Vítejte na stránkách mateřské školy Dvorní

Prosíme rodiče, kteří mají možnost ponechat si dítě doma

Prosíme rodiče, kteří mají možnost ponechat si dítě doma

Vážení rodiče,
reagujeme na  situaci, která v současnosti panuje v naší společnosti a týká se každodenního života nás všech. Obracíme se na Vás s prosbou ohledně docházky dětí, jejichž rodiče nedocházejí do zaměstnání  a mají možnost si děti nechat doma, aby zvážili v následujících dnech docházku dítěte do MŠ. Snažíme se snížit pravděpodobnost zavlečení viru do MŠ a zůstat otevření pro zaměstnané rodiče (narůstá počet rodičů, kteří jsou nemocní a čekají na testy nebo jsou v karanténě a čekáme na testy dětí).

Velice si vážíme a děkujeme všem, kteří nám pomáháte zvládnout mimořádně náročné období.
                                                                                     Kolektiv zaměstnanců MŠ